Η παρακάμερα του ΠΑΟΚ από τον αγώνα στις Σέρρες
Ο ΠΑΟΚ ουσιαστικά έκλεισε θέση στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας με το 4-0 στις Σέρρες επί του Πανσερραϊκού και η παρακάμερα της «ασπρόμαυρης» ΠΑΕ κατέγραψε όσα δεν «έπιασαν» οι κάμερες.
Έξω από το γήπεδο των Σερρών κεντρικό πρόσωπο ήταν ο Γιάννης Κωνσταντέλιας, ο οποίος έβγαλε φωτογραφίες με μικρούς φίλους, ενώ πριν την έναρξη του αγώνα ιδιαίτερο συμβολισμό είχε η θερμή χειραψία του Ραζβάν Λουτσέσκου με τον Πάμπλο Γκαρσία.
Ο Ρουμάνος τεχνικός του ΠΑΟΚ φαίνεται να αντιμετωπίζει ψύχραιμα το 0-1 από τον Νάσμπεργκ, αλλά πανηγυρίζει έντονα το 0-2 από τον Σάστρε με ένα «μπράβο» προς τον Ισπανό παίχτη του.