Ανανέωσε ο Φώτης Καραμπότσης με τον Ολυμπιακό Λαμίας
Ο Φώτης Καραμπότσης και ο Ολυμπιακός Λαμίας θα συνεχίσουν μαζί και την επόμενη σεζόν, όπως ανακοίνωσε η ομάδα. Ο Έλληνας τεχνικός κατάφερε να κρατήσει τους «ερυθρόλευκους» στην Α’ Φθιώτιδας.
Παράλληλα αναλαμβάνει και την οργάνωση της υπό ίδρυση ακαδημίας της ομάδας.
Η ανακοίνωση της ομάδας:
Το ΔΣ του συλλόγου μας ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον προπονητή Φώτη Καραμπότση, ο οποίος εκτός από την πρώτη ομάδα αναλαμβάνει και την οργάνωση της υπό ίδρυση ακαδημίας ποδοσφαίρου του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΜΙΑΣ. Τις επόμενες μέρες θα ανακοινωθούν και οι συνεργάτες του.