Ταξίδι του μέλιτος για τον Κολοβό και τη σύζυγο του στην Ζάκυνθο
Τα σκαλιά της εκκλησίας ανέβηκαν ο Δημήτρης Κολοβός και η αγαπημένη του Βίκυ Ανθοπούλου το Σάββατο (1/6), με το ζευγάρι να φεύγει απευθείας μετά τον γάμο για ταξίδι του μέλιτος.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Οι δύο τους επέλεξαν έναν ελληνικό προορισμό και συγκεκριμένα τη Ζάκυνθο.
Μαζί με τα τέσσερα τους παιδιά περνούν στιγμές ευτυχίας και χαλάρωσης στο νησί του Ιωνίου, με τη σύζυγο του να αναρτά συνεχώς φωτογραφίες από τις καλοκαιρινές τους εξορμήσεις.