Δάφνη Π. Φαλήρου: Κοντά σε τριπλή ανανέωση για τους «πράσινους»
Συνεχίζεται ο προγραμματισμός στις τάξεις της Δάφνης Παλαιού Φαλήρου με τις πρώτες ανανεώσεις να αποτελούν γεγονός.
Ήδη η διοίκηση της ομάδας κινεί τις διαδικασίες προκειμένου να ολοκληρωθούν οι εκκρεμότητες που έχουν απομείνει με τις ανανεώσεις, ενώ στη συνέχεια θα τεθεί σε ισχύ το μεταγραφικο πλάνο.
Στο πλαίσιο αυτό η ομάδα των νοτίων προαστίων κράτησε άλλους τρεις ποδοσφαιριστές που πέρσι είχαν πρωταγωνιστική παρουσία στην προσπάθειά της.
Στη διάθεση του Γιάννη Ντάκουρη θα συνεχίζουν να βρίσκονται ο ακραίος αμυντικός Γιώργος Δερμιτζάκης, ο μεσοεπιθετικός Γιάννης Βλαχάκης και ο επιθετικός Γρηγόρης Τουφεξίδης, με τους τρεις νεαρούς άσους να αποδέχονται την πρόταση της διοίκησης.