Αποθεραπεία στον ΠΑΣ Γιάννινα μετά τον Άρη και τη Δευτέρα ρεπό
Στην τελευταία θέση της βαθμολογίας της Super League παρέμεινε ο ΠΑΣ Γιάννινα, μετά την ισοπαλία (0-0) με τον Άρη στους «Ζωσιμάδες».
Οι παίκτες του Μιχάλη Γρηγορίου δεν κατάφεραν να αξιοποιήσουν το καλό τους διάστημα, καθώς δεν βρήκαν το γκολ που έψαχναν, με αποτέλεσμα στο τέλος να συμβιβαστούν με τον βαθμό της ισοπαλίας.
Στον ΠΑΣ Γιάννινα δεν μπορούν να φέρουν τον χρόνο πίσω και πλέον εργάζονται ενόψει της συνέχειας. Στο πλαίσιο αυτό, αποθεραπεία είχε το πρόγραμμα της Κυριακής (11/2) για όσους αγωνίστηκαν κόντρα στον Άρη, ενώ για τους υπόλοιπους παιχνίδια έντασης σε μικρούς χώρους.
Η επόμενη προπόνηση των Ηπειρωτών είναι προγραμματισμένη για την Τρίτη (13/2), αφού τη Δευτέρα υπάρχει ρεπό.