Στο πλευρό του Τετέι η Κηφισιά: «Όχι στον ρατσισμό» (pic)
Η ΠΑΕ Κηφισιά εξέφρασε τη στήριξη της στον Ανδρέα Τετέι και έστειλε μήνυμα κατά του ρατσισμού, μέσω των social media.
Όπως ανέφερε ο νεαρός επιθετικός στην κάμερα της Cosmote TV μετά το φινάλε του ματς άκουσε στο πρώτο ημίχρονο να τον αποκαλεί «μαϊμού» μέλος του πάγκου των Θεσσαλών. Μάλιστα ο 22χρονος σέντερ φορ έκανε story στo Instagram για το περιστατικό, με το οποίο επισήμανε την επιθυμία του να μπει ένα τέλος σε αυτή την κατάσταση.