Κηφισιά: Σαββοπούλου – Καμαριανού παραμένουν και στην Α’ Εθνική
Σε δύο ανανεώσεις προέβη η Κηφισιά ανακοινώνοντας τη συνέχεια της συνεργασίας της με τις Ελένη Σαββοπούλου και Ελένη Καμαριανού.
Οι παίκτριες θα συνεχίσουν να αγωνίζονται με την φανέλα της αθηναϊκής ομάδας και στην Α΄ Εθνική καθώς με τη συνεισφορά τους βοήθησαν στην άνοδο στα μεγάλα «σαλόνια».
Οι ανακοινώσεις της Κηφισιάς:
Ελένη Σαββοπούλου
«Η Κηφισιά ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με την επιθετικό Ελένη Σαββοπούλου Η «Σαβ» θα συνεχίσει να αγωνίζεται με την Κηφισιά και στην Α’ εθνική για 6η χρονιά».
Ελένη Καμαριανού
«Η Κηφισιά ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με την μέσο Ελένη Καμαριανού. Η «Κάμα» θα συνεχίσει να αγωνίζεται με την Κηφισιά και στην Α’ εθνική».