Ολυμπιακός: Πανικός και στη Ναύπακτο για τα ευρωπαϊκά
Συνεχίζεται η περιοδεία των ευρωπαϊκών τροπαίων του Ολυμπιακού, τα οποία βρέθηκαν σήμερα (11/7) στη Ναύπακτο.
Πλήθος κόσμου έδωσε το παρών, με τα τρόπαια του Conference League και του Youth League να φτάνουν με μηχανοκίνητη πορεία στην παραλία Ψανή, όπου τοτποθετήθηκαν για να βγάλει ο κόσμος φωτογραφίες και βίντεο.
Αύριο θα βρεθούν στο Μεσολόγγι, ενώ στη συνέχεια θα πάνε στην Λευκάδα (13/7) και τα Ιωάννινα (14/7).
🔴⚪️🏆🏆 📍 Στη Ναύπακτο τα δύο Ευρωπαϊκά τρόπαια του Ολυμπιακού!#Olympiacos #EuropeanTrophiesTour #Trophies #Europe #Winners #UECL #UYL #Greece pic.twitter.com/PP4dPmaNu3
— Olympiacos FC (@olympiacosfc) July 11, 2024