Δίας Κορυδαλλού: Σημαντινή ενίσχυση με Σπάρταλη (pic)
Ο Δίας Κορυδαλλού ανακοίνωσε την απόκτηση του Παντελή Σπάρταλη, ο οποίος αναμένεται να βοηθήσει τα μέγιστα στην πορεία της ομάδας τη νέα σεζόν στην Β’ ΕΠΣ Πειραιά, μετά τον υποβιβασμό της ομάδας στα playouts.
Ο Σπάρταλης είναι κεντρικός μέσος και έχει αγωνιστεί και σε μεγαλύτερες κατηγορίες με τον Αιολικό.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Δία Κορυδαλλού:
«Νέα προσθήκη με άρωμα Μυτιλήνης για την ομάδα μας . Αυτή τη φορά πρόκειται για τον έμπειρο κεντρικό Παντελή Σπάρταλη ! Έχοντας αγωνιστεί σε Αετό Λουτρών, Αίγειρο Μυστεγνών, ΑΕ Καρλόβασι, ΑΨΕΣ Πυθαγόρα, Διαγόρα Αγίας Παρασκευής, Αιολικό, Αο Ιλίου, ΑΕ Χαραυγή και Αστυπάλαια Κορυδαλλού, ο Παντελής έρχεται να ενισχύσει τον άξονα της ομάδας μας δίνοντας λύσεις ποιότητας. Καλή τύχη Παντελή».