Εθνικός Νέου Κεραμιδίου: Δικός του και ο Παναγιώτης Μπάλλας (pic)
23.07.24 | 01:30
Μεταγραφών συνέχεια για τον Εθνικό Νέου Κεραμιδίου, που «έκλεισε» και τον Παναγιώτη Μπάλλα. Την είδηση αποκάλυψε στα social media ο αντιπρόεδρος της νέας ΠΑΕ, Πέτρος Κεραμιδάς, με φωτογραφία του Μπάλλα στα γραφεία, με τη φανέλα των «κυανόλευκων» και τη συνοδευτική επιγραφή, «Welcome», δηλαδή «καλωσήρθες».
Ο 31χρονος αμυντικός χαφ έπαιζε στο Αιγάλεω και παλιότερα σε Αναγέννηση Καρδίτσας, Απόλλωνα Λάρισας, ΑΕΛ, Πανιώνιο, Ατρόμητο, αλλά και στη Γερμανία, με τη Σόνενχοφ.