Θερμαϊκός Θέρμης: Συμφωνία παραμονής για Κρίτωνα Νικολαϊδη
23.07.24 | 01:55
Ανανεώσεων συνέχεια για τον Θερμαϊκό, που διατηρεί στη Θέρμη και τον στόπερ, Κρίτωνα Νικολαϊδη.
Ο έμπειρος κεντρικός αμυντικός είχε αποκτηθεί το χειμώνα, προερχόμενος από τη Super League 2 και τον Καμπανιακό, βοηθώντας στην καλή πορεία την ομάδα του Εμιλιάνο Χαλιλάι και την άνετη σωτηρία.
Έτσι, είναι ο δεύτερος στόπερ του ρόστερ των «πράσινων» που ανανεώνει, μετά τον αρχηγό Μανώλη Παπαστεριανό, ενώ για το κέντρο άμυνας έχει ήδη επιστρέψει ο παλιός γνώριμος, Στέλιος Τρόκας.
Σύντομα αναμένονται εξελίξεις και για τις υπόλοιπες εκκρεμότητες του περσινού ρόστερ στην ομάδα της ανατολικής Θεσσαλονίκης.