Ποσειδώνας Μηχανιώνας: Μένει στο ρόστερ ο Ζήσης Σαλιάρης
23.07.24 | 08:11
Ακόμα μια ανανέωση οριστικοποιήθηκε για τον Ποσειδώνα Μηχανιώνας, που μετά τους Λαγόντζο, Τεμερτζόγλου και Κύζιλη, διατηρεί στο δυναμικό και τον Ζήση Σαλιάρη.
Ο 21χρονος αμυντικός χαφ είχε ενεργό ρόλο πέρυσι για την ομάδα του Άγγελου Ζαζόπουλου, ενώ παλιότερα αγωνίστηκε σε Κ19 Άρη (αρχηγός) και Θερμαϊκό Θέρμης (πρόπερσι, επίσης στη Γ΄ Εθνική).