Επιστολές Γκαγκάτση σε ΑΕΚ, Παναθηναϊκό και ΠΑΟΚ
Επιστολές σε ΑΕΚ, Παναθηναϊκό και ΠΑΟΚ έστειλε ο πρόεδρος της ΕΠΟ Μάκης Γκαγκάτσης, με τις οποίες τους εύχεται καλή επιτυχία, ενόψει των αγώνων στο πλαίσιο των Ευρωπαϊκών διοργανώσεων.
Η ανακοίνωση της ΕΠΟ:
Επ’ ευκαιρία των εναρκτήριων αγώνων του Παναθηναϊκού, της ΑΕΚ και του ΠΑΟΚ στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις της νέας σεζόν, ο πρόεδρος της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας, Μάκης Γκαγκάτσης, απέστειλε στις τρεις ελληνικές ομάδες επιστολές, με τις οποίες τους εύχεται καλή επιτυχία.
O κ. Γκαγκάτσης εξέφρασε την ελπίδα να προκύψει, μέσα από την αγωνιστική προσπάθεια των παικτών, το προσδοκώμενο αποτέλεσμα, τόσο για τις τρεις ομάδες, όσο για το σύνολο του ελληνικού ποδοσφαίρου.