ΠΑΟΚ: Συνεχίζει χωρίς προβλήματα ενόψει Μπάνια Λούκα
Την προετοιμασία του για τον αγώνα ρεβάνς με την Μπόρατς Μπάνια Λούκα ξεκίνησε ο ΠΑΟΚ που θα πάει στη Βοσνία με το 3-2 από το πρώτο παιχνίδι στην Τούμπα.
Οι υπόλοιποι ξεκίνησαν την προπόνηση με προθέρμανση και ασκήσεις κατοχής, στη συνέχεια δούλεψαν με τον προπονητή στο κομμάτι της τακτικής και στο τέλος έπαιξαν ένα δίτερμα υψηλής έντασης.
Το Σάββατο (28.07) ο ΠΑΟΚ θα προπονηθεί στις 18:45 στη Νέα Μεσημβρία.