Αναγέννηση Καρδίτσας: Στο προσκήνιο ο Βαγγέλης Ανδρέου
28.07.24 | 02:53
Μετά τις πρώτες 10 μεταγραφές, η Αναγέννηση Καρδίτσας ετοιμάζει τα επόμενα «χτυπήματα».
Σύμφωνα με πληροφορίες του monobala.gr, στο κάδρο των Θεσσαλών με αξιώσεις είναι το όνομα του Βαγγέλη Ανδρέου και «παίζει» σοβαρά να ντυθεί στα κιτρινόμαυρα.
Ο 34χρονος Τρικαλινός στόπερ έπαιζε στη Νίκη Βόλου την τελευταία τριετία, έχοντας μάλιστα συνεργασία το τελευταίο εξάμηνο με τον νεοαποκτηθέντα στόπερ της Αναγέννησης, Μιχάλη Γιαννίτση.
Ο Ανδρέου έχει παίξει ακόμα σε Τρίκαλα, Χανιά, Δόξα Δράμας, Πιερικό, Απόλλωνα Λάρισας, Αχιλλέα Τριανδρίας, Κ20 ΠΑΟΚ, Μετέωρα, Θύελλα Πετρωτού.