Συνεχίζει στη Γερμανία ο Γρηγόρης Ζιώγας – Η νέα ομάδα του
29.07.24 | 12:34
Στη Δ΄ Γερμανίας και συγκεκριμένα στη Regionalliga West, συνεχίζει την καριέρα του ο Γρηγόρης Ζιώγας, που ανακοινώθηκε από την SC Wiedenbrück, ομάδα της Βόρειας Ρηνανίας-Βεστφαλίας.
Μάλιστα, ο Ζιώγας το Σάββατο έκανε ντεμπούτο με τη φανέλα της Βίντενμπρουκ, ως βασικός στην ήττα με 2-0 εντός από την Κ23 της Σάλκε, βγαίνοντας αλλαγή στο 60΄.
Ο 26χρονος Γιαννιώτης μέσος, που ξεχωρίζει για το ύψος του (1.92), αγωνίστηκε παλιότερα σε Βέροια, Ηρόδοτο, Κέρκυρα, Πανσερραϊκό, Θεσπρωτό, αλλά και στις Κ20 των ΑΕΚ, Ηρακλή και ΠΑΣ Γιάννινα.