Ποσειδώνας Μηχανιώνας: Επιθετική ενίσχυση SL2 με Ταχματζίδη από Διαγόρα
29.07.24 | 14:37
Σπουδαία μεταγραφή στην επίθεση «έκλεισε» ο Ποσειδώνας Μηχανιώνας, που σύμφωνα με πληροφορίες του monobala.gr φέρνει ξανά στη Θεσσαλονίκη τον Χρήστο Ταχματζίδη.
Ο 25χρονος στράικερ έχει παίξει στη Super League 2 με Μακεδονικό, Αλμωπό Αριδαίας και μέχρι πρότινος Διαγόρα Ρόδου, ενώ έχει ξεχωρίσει στη Γ΄ Εθνική με Εθνικό Σοχού και Καμπανιακό. Ο Ταχματζίδης έχει αγωνιστεί και στην Κ19 του ΠΑΟΚ.