«Πέταξε» για Ανδόρα η ΑΕΚ (pics)
Η ΑΕΚ «πέταξε» για την Ανδόρα, όπου την Πέμπτη (1/8, 19:30) δίνει τη ρεβάνς με την Ίντερ Ντ’ Εσκάλδες (σ.σ. 4-3 το πρώτο ματς), με σκοπό να πάρει την πρόκριση για τον γ’ προκριματικό του Conference League.
Η «Ένωση» αναχώρησε αρχικά για τη Βαρκελώνη, όπου εν συνεχεία θα μεταβεί οδικώς στην Ανδόρα για την αναμέτρηση με την Ίντερ.
Υπενθυμίζεται ότι σε περίπτωση πρόκρισης του «δικεφάλου» η Νόα θα είναι ο επόμενος αντίπαλος, μιας και στο πρώτο παιχνίδι «διέλυσε» τη Σλιέμα με το εντυπωσιακό 7-0!