Καβάλα: Παρελθόν ο Βασιλόπουλος, οδεύει προς ΑΕ Ευόσμου
31.07.24 | 13:54
Ελεύθερος μετά από μια διετία στην Καβάλα έμεινε ο Στέφανος Βασιλόπουλος.
Ο 21χρονος Θεσσαλονικιός στόπερ είχε πολύ ενεργό ρόλο στον ΑΟΚ πρόπερσι, αλλά πέρυσι στάθηκε άτυχος, με ρήξη χιαστού το Σεπτέμβριο, προλαβαίνοντας να παίξει ελάχιστα προς το τέλος.
Μάλιστα, ο Βασιλόπουλος δείχνει μια ανάσα από την ΑΕ Ευόσμου, νεοφώτιστη στη Γ΄ Εθνική.
Σε τέτοια περίπτωση, ο νεαρός αμυντικός στην ομάδα της δυτικής Θεσσαλονίκης θα συναντήσει τον άλλοτε προπονητή του στον Εθνικό Σοχού, Γιώργο Τσουκαλίδη.