«Πάνοπλος» στο Μάλμε ο ΠΑΟΚ – Με Τσάλοφ και Τισουνταλί η αποστολή
Χωρίς προβλήματα ταξιδεύει στη Σουηδία ο ΠΑΟΚ για το παιχνίδι της Τρίτης (20:00) απέναντι στη Μάλμε για τον 3ο προκριματικό γύρο του Champions League.
Προβλήματα τραυματισμών δεν υπάρχουν, έτσι ο Ράζβαν Λουτσέσκου έχει όλους τους παίκτες του στη διάθεσή του.
Η αποστολή που θα αναχωρήσει από το αεροδρόμιο Μακεδονία το απόγευμα για Σουηδία αποτελείται αναλυτικά από τους:
Κοτάρσκι , Τσιφτσής , Ταλιχμανίδης , Βιεϊρίνια , Σάστρε , Όττο , Εκόνγκ , Κεντζιόρα , Κουλιεράκης , Μιχαηλίδης , Μπάμπα , Θυμιάνης , Τσιγγάρας , Καμαρά , Σβαμπ , Οζντόεφ , Μουργκ , Κωνσταντέλιας , Τάισον , Α.Ζίβκοβιτς , Ντεσπόντοφ , Τισουντάλι, Μπράντον , Τσάλοφ.
Το πρόγραμμα της Κυριακής (04.08) ήταν αφιερωμένο στο τακτικό κομμάτι, με έμφαση στην ανάπτυξη από την πίσω ζώνη, αλλά και στις στατικές φάσεις, για τις οποίες έγινε ειδικό πρόγραμμα.
📋#SquadList Η αποστολή της ομάδας μας για την αναμέτρηση κόντρα στη Μάλμε στη Σουηδία #MALPAOK #UCL #PAOK #OurWay
📝#TrainingReport – https://t.co/s4kGk9l38p pic.twitter.com/nvJyLBebT0
— PAOK FC (@PAOK_FC) August 4, 2024