Tηλυκράτης Λευκάδας: Aπέκτησε Τουρλίδα από Παναγρινιακό
Με γρήγορους ρυθμούς «χτίζεται» το νέο ρόστερ στον Τηλυκράτη Λευκάδας.
Η ομάδα του Γιώργου Κατηφόρη απέκτησε τον 28χρονο μεσοεπιθετικό, Χριστόφορο Τουρλίδα, που πέρυσι έπαιξε στην κατηγορία με τη φανέλα του Παναγρινιακού.
Αναλυτικά η ενημέρωση:
«Ο Τηλυκράτης ανακοινώνει την συνεργασία με τον αθλητή Τουρλίδα Χριστόφορο .Ο Χριστόφορος αγωνίζεται στην θέση του μεσοεπιθετικού και πέρσι έπαιξε με την ομάδα του Παναγρινιακού. Χριστόφορε καλώς ήρθες στην ομάδα σου».