Αστέρας AKTOR Β’: Έφερε τον Τουρούκη από τις ΗΠΑ
Ο Αστέρας AKTOR Β’ ανακοίνωσε την απόκτηση του Μάρκου Τουρούκη.
Ο 24χρονος μέσος έρχεται στη χώρα μας από τις ΗΠΑ, εκεί όπου αγωνιζόταν στο κολεγιακό πρωτάθλημα τα προηγούμενα χρόνια και πλέον θα δοκιμαστεί στη Super League 2.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Αστέρα Β’:
«Ο ποδοσφαιριστής, Μάρκος Τουρούκης εντάσσεται στο δυναμικό της Β’ Ομάδας του ASTERAS AKTOR. Ο Μάρκος τα τελευταία χρόνια αγωνιζόταν στο κολεγιακό πρωτάθλημα των Ηνωμένων Πολιτειών Αμερικής.
Καλωσορίζουμε τον ποδοσφαιριστή στην οικογένεια του συλλόγου και τού ευχόμαστε καλή επιτυχία».