Δόξα 2016: Παρελθόν από την ομάδα η Φένια Μάκρα
Παρελθόν αποτελεί η Φένια Μάκρα από την ομάδα της Δόξας μετά από ενάμιση χρόνο. Η νεαρή ποδοσφαιρίστρια ήρθε στην ομάδα με την μορφή δανεισμού και βοήθησε την ομάδα να κατακτήσει την άνοδο στην Women’s Football League.
Η ανακοίνωση της ομάδας:
Η ομάδα μας αποχαιρετά την Φένια Μάκρα. Η Φένια αγωνίστηκε το τελευταίο έναμιση χρόνο με μορφή δανεισμού από τον ΠΑΟΚ και βοήθησε με την απόδοση της, τον ενθουσιασμό της και τον δυναμισμό της στην άνοδο της ομάδας στην Α Εθνική. Φένια σε ευχαριστούμε για όλα..