Κάτοικος Πορτογαλίας ο Μιχελής (pic)
Στην Πορτογαλία θα συνεχίσει ο Νίκος Μιχελής, καθώς ο 23χρονος κεντρικός αμυντικός υπέγραψε τριετές συμβόλαιο συνεργασίας με την Ακαντέμικο ντε Βισέου, που συμμετέχει στη 2η εκεί κατηγορία.
Ο νεαρός στόπερ ξεκίνησε από τον Αστέρα Τρίπολης, συνέχισε στις ακαδημίες της Μίλαν, τη Βίλεμ και τις τελευταίες σεζόν ήταν στην Ισπανία, αρχικά για την Οσασούνα Β’ και πέρσι ως δανεικός στην Μιράντες.