Κουκάκι: Aπέκτησε τον Βασιλείου από τον Αστέρα Καισαριανής
Την απόκτηση του Ίωνα Βασιλείου, 20χρονου κεντρικού αμυντικού που άνηκε στον Αστέρα Καισαριανής ανακοίνωσε το Κουκάκι
Αναλυτικά η ανακοίνωση
Η ομάδα μας συμφώνησε με τον Ίωνα Βασιλείου ! Μια εξαιρετική μεταγραφή με τον πρωταθλητή της Α’ ΕΠΣΑ ,καταγράφοντας 4 συμμετοχές με την ομάδα του Αστέρα Καισαριανής !
Είμαστε σίγουροι πως ο 20χρονος κεντρικός αμυντικός θα μας βοηθήσει πολύ ,προηγούμενη του ομάδα η Athens Kallithea όπου ήταν βασικό στέλεχος της Κ19 . Ιωνα καλή σεζόν με υγεία και επιτυχίες !!