Δύο διαφορετικοί κόσμοι – Ο Λουτσέσκου με σκουφάκι και ο Μεντιλίμπαρ με πουκάμισο (pics)
Εντελώς αντίθετο… dress code είχαν οι Ραζβάν Λουτσέσκου και Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ στο παιχνίδι της Τούμπας, ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό.
Ο προπονητής του «δικεφάλου» του Βορρά επέλεξε την κλασική του χειμωνιάτικη ενδυμασία, δηλαδή το χοντρό μπουφάν και το κλασικό του σκουφάκι, ενώ ο τεχνικός των Πειραιωτών εμφανίστηκε με ένα τζιν πουκάμισο.
Από μέσα ο Μεντιλίμπαρ φορούσε το λευκό μπλουζάκι με τις κόκκινες λεπτομέρειες, το οποίο λάνσαρε και στο παιχνίδι της Πέμπτης (15/2), στο «Γ.Καραϊσκάκης», στην αναμέτρηση για το Conference League με αντίπαλο τη Φερεντσβάρος.
Οι εικόνες είναι χαρακτηριστικές:
![](https://monobala.gr/wp-content/uploads/2024/02/razvan-lucescu-jose-luis-mendilibar-01-1024x683.jpg)
![](https://monobala.gr/wp-content/uploads/2024/02/razvan-lucescu-jose-luis-mendilibar-02-1024x683.jpg)
![](https://monobala.gr/wp-content/uploads/2024/02/razvan-lucescu-jose-luis-mendilibar-03-1024x683.jpg)