ΠΑΟΚ: «Ντόπες» του κόσμου για το διπλό στη Λεωφόρο
Οι Πειραιώτες πέρασαν με τεσσάρα από την Τούμπα και έριξαν τον «δικέφαλο» του Βορρά από την κορυφή και μπαίνουν ξανά στο κόλπο του τίτλου.
Από την άλλη ο ΠΑΟΚ συνέχισε τα αρνητικά αποτελέσματα, όμως οι οπαδοί τους έδειξαν να τους στηρίζουν, ενώ έστειλαν και το δικό τους σύνθημα ενόψει συνέχειας.
Η εξέδρα φώναξε το σύνθημα «διπλό στη Λεωφόρο», καθώς η ομάδα θα παίξει την Τετάρτη (21/2) με τον Παναθηναϊκό στο «Απόστολος Νικολαϊδης» για το Κύπελλο.