Με απουσίες στο Φάληρο ο Αστέρας Τρίπολης
Με σημαντικές απουσίες θα παραταχθεί ο Αστέρας Τρίπολης κόντρα στον Ολυμπιακό στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» για την 24η αγωνιστική της Superleague (25/2, 18:00).
Συγκεκριμένα ο Μίλαν Ράσταβατς δεν μπορεί να υπολογίζει στον Χουλιάν Μπαρτόλο, ο οποίος συμπλήρωσε κάρτες στο παιχνίδι με την ΑΕΚ, ενώ ανέτοιμος είναι Χουάν Μουνάφο. Εκτός για ακόμη ένα παιχνίδι θα είναι ο Νίκος Παπαδόπουλος.
Οι επιλογές του Ράσταβατς
Η αποστολή του Αστέρα Τρίπολης: Γραμματικάκης, Τσιφτσής, Χουχούμης, Καρμόνα, Ατιένθα, Καστάνιο, Λύρατζης, Άλβαρες, Χριστόπουλος, Γκος, Γιαμπλόνσκι, Παλάσιος, Σουρλής, Σίτο, Αλάγκμπε, Ζουγλής, Μιριτέλο, Ρεγκίς, Μάντζης, Καλτσάς.