ΠΑΣ Γιάννινα: «Συνεχίζουμε όλοι μαζί ενωμένοι» (pic)
Ο ΠΑΣ Γιάννινα μπήκε φουριόζος και πέτυχε δύο γκολ με τον Ροσέρο και τον Κόντε σε 11 λεπτά, αλλά ο Μάρκο Μπάκιτς με δύο γκολ στο δεύτερο μέρος έδωσε τον βαθμό στον ΟΦΗ (2-2) στη χθεσινή αναμέτρηση (25/2).
Ο ομάδα των Ιωαννίνων ευχαρίστησε τους οπαδούς που γέμισαν τους «Ζωσιμάδες» και στήριξαν την ομάδα μετά από τρεις μήνες.
Η ηπειρώτικη ΠΑΕ με ανάρτηση στα social media ευχαρίστησε τους πάντες για τη στήριξη: «Σας ευχαριστούμε για την στήριξη σας. Συνεχίζουμε μαζί ενωμένοι».