ΕΠΣΜ: Για πρώτη φορά γυναικείο τμήμα στον Απόλλωνα Ζαγκλιβερίου
Όπως ανάρτησε στην επίσημη ιστοσελίδα της η ΕΠΣ Μακεδονίας, για πρώτη φορά στα χρονικά ο Απόλλων Ζαγκλιβερίου αποκτά γυναικείο τμήμα ποδοσφαίρου.
Για τη νεοσύστατη ομάδα μίλησαν στη κάμερα της ORASI.TV/INSPORT.GR ο αντιδήμαρχος αθλητισμού Δήμου Λαγκαδα κ.Χαράλαμπος Κυργιάννης, ο πρόεδρος του συλλόγου Ιωάννης Χρυσοχοΐδης και η υπεύθυνη τμημάτων υποδομής του συλλόγου κ.Αγγέλα Άιτα.