Γεύμα πριν από την αναχώρηση για Γεωργία στην Εθνική (pics)
Γεύμα ενότητας παρέθεσε η Εθνική ομάδα στους διεθνείς ενόψει της αναμέτρησης με τη Γεωργία για τον τελικό των playoffs πρόκρισης στα τελικά του Euro 2024.
Η «γαλανόλευκη» απέδειξε για ακόμα μια φορά ότι είναι οικογένεια, με τα χαμόγελα να πρωταγωνιστούν και το καλό κλίμα να είναι… ζωγραφισμένο στα πρόσωπα των ποδοσφαιριστών.
Η επίσημη σελίδα της Εθνικής στο Facebook έγραψε: «Γεύμα για την μπλε οικογένεια».