Μπούσης για Μανδά: «Τόσο υπερήφανος για αυτό το παιδί» (pic)
Ο Μιχάλης Μπούσης με μια δημοσίευση του στο instagram εξέφρασε την υπερηφάνεια του για τον Χρήστο Μανδά ο οποίος έχει γίνει βασικός τον τελευταίο καιρό στην Λάτσιο.
Μετά τον τραυματισμό του Προβεντέλ, ο Έλληνας τερματοφύλακας έχει πάρει θέση βασικού στην Λάτσιο και ο Μιχάλης Μπούσης έδειξε για ακόμη μια φορά την υπερηφάνειά του για τον πρώην παίκτη του ΟΦΗ.
Όσα έγραψε ο ισχυρός άνδρας του ΟΦΗ:
«Τόσο περήφανος για αυτό το παιδί. Τα όνειρα γίνονται όντως πραγματικότητα».