Τα παιχνίδια του Αλμέιδα με τον Μαλέβο (pic)
Αχώριστοι έχουν γίνει ο Ματίας Αλμέιδα και ο Μαλέβο, γεγονός που αποτυπώνεται και μέσα από τις φωτογραφίες που ανεβαίνουν από την σελίδα στο Instagram που έχει δημιουργηθεί για τον τετράποδο κάτοικο των Σπάτων.
Ο Μαλέβο, ο οποίος υιοθετήθηκε από τον τεχνικό της ΑΕΚ πέρσι όταν και βρέθηκε να τριγυρνάει μόνος του στα Σπάτα, έχει γίνει η «μασκότ» του προπονητικού κέντρου της Ένωσης.
Δείτε τις φωτογραφίες:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.