ΠΑΕ Άρης: «Πέρασαν οι εποχές που ο κόσμος έτρωγε σανό»
Η ΠΑΕ Άρης πήρε θέση για όσα βλέπουν το φως της δημοσιότητας τις τελευταίες ώρες σχετικά με τον διαιτητή του χθεσινού (7/4) παιχνιδιού στο «Κλεάνθης Βικελίδης» με τον Παναθηναϊκό.
Όπως αναφέρει σε διαρροή της η ΠΑΕ Άρης: «Πήρε “φωτιά” ο πράσινος μιντιακός μηχανισμός από χθες το βράδυ και στο τέλος θα μας κάνει να πιστέψουμε ότι αδικήθηκε ο Παναθηναϊκός από τον απίθανο Σκοπιανό διαιτητή!
Ο διαιτητής χαρίστηκε σε καθαρή δεύτερη κίτρινη στον Γεντβάι, ο Ακαϊντίν έπαιζε… σούμο στον Μορόν σε κάθε φάση και δεν έβλεπε τίποτα, ενώ ο Ιωαννίδης του κουνούσε το δάκτυλο στα μούτρα και ούτε κίτρινη τόλμησε να του δείξει! Και δεν ήταν μόνο αυτά.
Η πράσινη προπαγάνδα στα καλύτερα της, αλλά πέρασαν οι εποχές που ο κόσμος έτρωγε σανό…».