Ηλιούπολη: Ενίσχυση στην άμυνα με Ανδρέου
Την επιστροφή του Γιάννη Ανδρέου ανακοίνωσε η Ηλιούπολη. Ο 26χρονου σέντερ μπακ αγωνίστηκε ξανά στην Ηλιούπολη τη σεζόν 2022-2023.
Φέτος ξεκίνησε την χρονιά στον Τηλυκράτη, ενώ έχει αγωνιστεί επίσης σε Τύρναβο, Παναθηναϊκό, Απόλλωνα Λάρισας,Ηρόδοτο, Μακεδονικό, Επισκοπή, Αναγέννηση Καρδίτσας και Αιγάλεω.
Η ανακοίνωση
«Η διοίκηση της ΠΑΕ Ηλιούπολη βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή του 26χρονου κεντρικού αμυντικού Γιάννη Ανδρέου στην ομάδα μας!»