Μέρος της προπόνησης Μπρεσάν και Χιμένεθ στον ΟΦΗ
Με προπόνηση που έγινε το πρωί της Δευτέρας (15/4) στο Βαρδινογιάννειο Αθλητικό Κέντρο, ο ΟΦΗ άρχισε την προετοιμασία του ενόψει του εντός έδρας αγώνα με τον Βόλο (20/4, 18:30).
Το πρόγραμμα περιλάμβανε ασκήσεις μυϊκής ενδυνάμωσης και ασκήσεις κυκλοφορίας της μπάλας. Οι Ματέους Μπρεσάν και Χεσούς Χιμένεθ συμμετείχαν σε μέρος της προπόνησης, με τον Ηλία Σημαντηράκη να ακολουθεί ατομικό πρόγραμμα.
Η επόμενη προπόνηση του ΟΦΗ έχει προγραμματιστεί για αύριο, Τρίτη (16/4), στις 10:30.