«Στάζει μέλι» για τον Μανδά ο Τούντορ
Απόλυτα ικανοποιημένος από την απόδοση του Χρήστου Μανδά στη νίκη της Λάτσιο με 2-0 επί της Έμπολι εμφανίστηκε ο προπονητής του συλλόγου, Ίγκορ Τούντορ.
Συγκεκριμένα ο Κροάτης τεχνικός τόνισε: «Έχουμε τον Μανδά να ευχαριστήσουμε σήμερα. Δεν θυμάμαι τόσες πολλές αποκρούσεις από τότε που βρίσκομαι εδώ και ήταν πολύ σημαντικό για εμάς».
Υπενθυμίζεται ότι ο Έλληνας πορτιέρο πραγματοποίησε ακόμη μία εξαιρετική εμφάνιση και κράτησε το «0», δείχνοντας τις ικανότητες του, ιδιαίτερα σε ένα τετ α τετ κόντρα στον Καπούτο.