Τιμήθηκε ο Ανδρέας Παντζιαράς από τους οργανωμένους της Δόξας Δράμας
Δεν ξέχασαν την προσφορά του Ανδρέα Παντζιαρά στη Δόξα Δράμας για περίπου 1.5 χρόνο οι φίλαθλοι των «Μαυραετών».
Επ’ ευκαιρία της επιστροφής του ως αντίπαλος στο κυριακάτικο ματς με τη Χανιώτη (κεντρικό πρόσωπο ο… γκολκίπερ-σκόρερ Μιχάλη Ηλιάδη), ο προπονητής των «τσακαλιών» τιμήθηκε με ανθοδέσμη από τους οργανωμένους των Δραμινών, που εκτίμησαν το έργο και την παρουσία του στον «ασπρόμαυρο» πάγκο.