ΑΕΚ: Προπόνηση στην OPAP Arena πριν την Ίντερ Ντ’ Εσκάλδες
Η ΑΕΚ ξεκινά τις επίσημες υποχρεώσεις της για τη νέα σεζόν με αντίπαλο την Ίντερ Κλαμπ Ντ’ Εσκάλδες (24/7, 21:00) για τον δεύτερο προκριματικό γύρο του Conference League.
Η Ένωση θα πραγματοποιήσει την τελευταία της προπόνηση πριν την αναμέτρηση με την ομάδα της Ανδόρας στην OPAP Arena, την Τρίτη (23/7) στις 19:00, αμέσως μετά τη συνέντευξη Τύπου του Ματίας Αλμέιδα (17:30).
Στη συνέχεια θα ακολουθήσει η συνέντευξη Τύπου της Ίντερ Κλαμπ Ντ’ Εσκάλδες (20:30) και προπόνηση της ομάδας της Ανδόρας στη Νέα Φιλαδέλφεια στις 21:00.