Αιγάλεω: Ανανέωσε και 4 μέρες μετά αποτελεί παρελθόν ο Δημητριάδης (pics)
O Αναστάσιος Δημητριάδης μπορεί αρχικά να βρέθηκε μέσα στους παίκτες που ανανέωσαν για τη νέα σεζόν στο Αιγάλεω, όμως τελικά θα συνεχίσει την καριέρα του στην Αναγέννηση Καρδίτσας.
Ο Έλληνας μεσοεπιθετικός πήρε την απόφαση να αφήσει την αθηναϊκή ομάδα και εντέλει ανακοινώθηκε από την ομάδα της Καρδίτσας και θα αγωνιστεί στη Γ΄Εθνική την επόμενη αγωνιστική περίοδο, με στόχο την άνοδο στη Super League 2.
Aναλυτικά η ανακοίνωση του Αιγάλεω:
«Η Π.Α.Ε Αιγάλεω 1931 ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας του με τον ποδοσφαιριστή Αναστάσιο Δημητριάδη, τον ευχαριστεί για την προσφορά του και του εύχεται καλή συνέχεια στη καριέρα του».