Αναγέννηση Επανομής: Aπέκτησε Στέλιο Θαναηλάκη και Βαλέριο Κιλινκαρίδη
Συνεχίζονται οι προσθήκες στην Αναγέννηση Επανομής, αφού μετά τον Μπερκάντ Νιαζίφογλου αποκτήθηκαν και οι Στέλιος Θαναηλάκης και Βαλέριος Κιλινκαρίδης.
Ο Θαναηλάκης είναι 20χρονος Θεσσαλονικιός γκολκίπερ, που το πρώτο εξάμηνο ανήκε στη Ρόδο (χωρίς να πάρει ευκαιρίες) και θα κλείσει την τριάδα στα δοκάρια με Κολέτσα και Κουρουτσαλάκη.
Ο νεαρός πορτιέρε παλιότερα αγωνίστηκε σε Αχιλλέα Τριανδρίας, Νίκη Ευκαρπίας, Παύλο Μελά, Εθνικό Πυλαίας, Εθνικό Λαγυνών και ακαδημίες Μακεδονικού.
Ο Κιλινκαρίδης είναι στόπερ με θητεία στον Ποσειδώνα Μηχανιώνας και στη Γερμανία.