Ανεβάζει ρυθμούς ο Κόντε
Με απογευματινή προπόνηση συνεχίστηκε η προετοιμασία του ΠΑΣ Γιάννινα για τον αγώνα με τον Παναιτωλικό.
Το πρόγραμμα την Τρίτη είχε δουλειά πάνω στην ταχυδύναμη για τους Ηπειρώτες.
Το ευχάριστο είναι πως ο Πέδρο Κόντε ανεβάζει ρυθμούς και θα είναι έτοιμος για τον αγώνα του Σαββάτου (30/3, 19:30) κόντρα στον Παναιτωλικό. Επόμενη προπόνηση το απόγευμα της Τετάρτης στο γήπεδο των Ζωσιμάδων.