Αποστολή με απουσίες για την Κηφισιά εν όψει Άρη
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της Κηφισιάς για την εντός έδρας αναμέτρηση με τον Άρη (27/1, 20:00).
Το απουσιολόγιο του Ντέιβιντ Νίλσεν είναι ξανά γεμάτος, καθώς οι Μποτία, Βαφέας, Μασούρας, Λούμορ, Παπασάββας, Αντούνες, Νίνης και Κλωναρίδης έμειναν εκτός αποστολής.
Αναλυτικά η αποστολή
Κρίστινσον, Νικοπολίδης, Αναγνωστόπουλος, Λαντρ, Παρράς, Γκόμπελιτς, Μιλίτσεβιτς, Σπίνος, Τσάπαν, Τεϊσέιρα, Σμπώκος, Πέιος, Ίλιεφ, Σολόα, Ιπαλίμπο, Κωνσταντακόπουλος, Οζέγκοβιτς, Τετέι, Κρισιούμα, Μπιφουμά, Αντερέγκεν.