Ατρόμητος: Απρόοποτο έξω από το ξενοδοχείο της ομάδας
Ο Ατρόμητος βρίσκεται στην Πτολεμαΐδα για τη προετοιμασία του ενόψει της νέας σεζόν και σήμερα συνέβη ένα απρόοπτο γεγονός έξω από το ξενοδοχείο όπου διαμένει η αποστολή.
Συγκεκριμένα, μια φωτιά μικρής έκτασης ξέσπασε έξω από το ξενοδοχείο «Pantelidis», με τις δυνάμεις της Πυροσβεστικής να καταφθάνουν γρήγορα στο σημείο και να τη σβήνουν γρήγορα.
Στη διαδικασία κατάσβεσης συμμετείχαν ο Γενικός Αρχηγός της ομάδας μας, Στέλιος Λαδόπουλος, ο Υπεύθυνος Ασφαλείας, Παναγιώτης Μασούρας και ο φωτογράφος μας, Ραφαήλ Γεωργιάδης.