Χωρίς Τοράλ ενόψει Παναθηναϊκού η αποστολή του ΟΦΗ
Γνωστή έγινε η αποστολή του ΟΦΗ για την τελευταία αναμέτρηση ης κανονικής διάρκειας της Super League κόντρα στον Παναθηναϊκό (3/3, 19:30).
Ο Τραϊανός Δέλλας δεν έχει στη διάθεση του τον Γιον Τοράλ, ο οποίος αισθάνθηκε ενοχλήσεις στον δικέφαλο κατά τη διάρκεια της προπόνησης του Σαββάτου (2/3).
Αναλυτικά η αποστολή του ΟΦΗ:
Μπάουμαν, Χριστογεώργος, Λάρσον, Λουκάο, Μαρινάκης, Βούρος, Tοράρινσον, Λαμπρόπουλος, Aμπάντα, Ριέρα, Αποστολάκης, Γκλάζερ, Μεγιάδο, Μπάκιτς, Μπάκου, Iσέκα, Χιμένεθ, Μοσκέρα, Φελίπε, Θεοδοσουλάκης
Στην αποστολή επιστρέφει ο Μπάκιτς, ενώ εκτός από τους τραυματίες Τοράλ, Νέιρα, Μπρεσάν δε συμπεριλαμβάνεται επίσης ο τιμωρημένος Γκαγιέγος και οι Γιαννούλης, Σωτηρίου, Κουτεντάκης, Καλαφάτης, Αδαμάκης.