Διαθέσιμος και πάλι στον ΟΦΗ ο Μεγιάδο
Με προπόνηση που έγινε στις εγκαταστάσεις του «Βαρδινογιάννειου» αθλητικού κέντρου το πρωί της Πέμπτης (22/02) συνεχίστηκε η προετοιμασία του ΟΦΗ ενόψει του εκτός έδρας αγώνα της Κυριακής (25/02, 16:30) με τον ΠΑΣ Γιάννινα.
Ευχάριστα με Μεγιάδο στον ΟΦΗ
Το πρόγραμμα των Ομιλητών, στο οποίο συμμετείχε κανονικά ο Μιγκέλ Μεγιάδο, περιελάμβανε ασκήσεις κυκλοφορίας της μπάλας, ασκήσεις τακτικής και αγωνιστικό παιχνίδι.
Αντιθέτως, ο Έρικ Λάρσον ακολούθησε ξανά θεραπεία και ατομικό πρόγραμμα. H επόμενη προπόνηση των παικτών του ΟΦΗ έχει προγραμματιστεί για αύριο, Παρασκευή (23/2), στις 16:30.