Εντυπωσιάζει η τρίτη… πορτοκαλί φανέλα του ΟΦΗ
Μία εβδομάδα πριν από την έναρξη του νέου πρωταθλήματος, ο ΟΦΗ προχώρησε στην παρουσίαση της τρίτης φανέλας της ομάδας για τη σεζόν 2024/2025.
Συγκεκριμένα οι Κρητικοί παρουσίασαν τη νέα τους εμφάνιση, η οποία ξεχωρίζει με το πορτοκαλί της χρώμα και είναι εμπνευσμένη από τη φλόγα και το πάθος των φιλάθλων του συλλόγου.
«Το χρώμα της φλόγας! Το πύρινο πάθος στις εξέδρες μας! H 3η φανέλα του ΟΦΗ για τη σεζόν 2024-25 είναι εδώ!» αναφέρει μεταξύ άλλων η ΠΑΕ στην ανάρτησή της.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.