Επέστρεψε στο Φωστήρα ο Χατζηκυριάκος
Ο Σπύρος Χατζηκυριάκος επέστρεσε στο Φωστήρα μετά από ενάμιση χρόνο παρουσίας στην ΑΕΚ Β’.
Ο 19χρονος με την δεύτερη ομάδα της Ένωσης κατάγραψε πέρσι 11 συμμετοχές και φέτος μόλις 1 στην Super League 2. Με τη φανέλα του Φωστήρα είχε μετρήσει 7 συμμετοχές και 1 γκολ τη σεζόν 2020-21 στη Γ’ Εθνικής.
Αξίζει να σημειωθεί ότι ήδη βρίσκεται στη διάθεση του Κώστα Ψυρόπουλου, έχοντας κάνει ντεμπούτο στο παιχνίδι της περασμένης αγωνιστικής με τον Ηλυσιακό.