Η αποστολή του ΠΑΟΚ Β’ για τον αγώνα με την ΑΕΛ
Ο ΠΑΟΚ Β’ υποδέχεται την ΑΕΛ την Τετάρτη (21/02, 15:00) στο γήπεδο του Μακεδονικού, στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστική του Α’ Ομίλου της Super League 2.
Μετά την πρωινή προπόνηση της Τρίτης (20/2) στο αθλητικό κέντρο της Σουρωτής, η οποία επικεντρώθηκε στην τακτική προσέγγιση του αυριανού αγώνα, ο Αλέξης Αλεξιάδης κατέληξε στα 22 μέλη της αποστολή.
Την αποστολή του ΠΑΟΚ Β’ απαρτίζουν οι: Ταλιχμανίδης, Ναντέρ, Παναγιώτου, Παντεκίδης, Κωττάς, Φίλων, Τασιούρας, Κιτσάκης, Τσοπούρογλου, Μανωλιούδης, Γιαξής, Καλόγηρος, Σνάουτσνερ, Τσίκος, Ρούμιαντσεβ, Κουαλιάτα, Δαρέλας, Γκούμας, Κανίς, Σπυράκος, Πανίδης, Σαποβάλοφ.