Κερατσίνι: Ανανέωσε και ο Σκορδίλης
Η ομάδα του Κερατσινίου προχώρησε σε μία πολυ σημαντική ανανέωση αφού κατάφερε να παραμείνει στο δυναμικό της ο Λάμπρος Σκορδίλης.
Αναλυτικά η ανακοίνωση
Ο Λάμπρος Σκορδίλης αποτελεί ακόμα ένα σημαντικό πόλο της ομάδας μας στο σχεδιασμό της επόμενης περιόδου. Ο γεννημένος το 1991 φουλ Μπακ συμφώνησε και θα παραμείνει ροσονέρο και την επόμενη σεζόν
Ο Λάμπρος είχε 1052 λεπτά αγωνιστικής παρουσίας πέρυσι βοηθώντας την ομάδα μας να κατακτήσει το Πρωτάθλημα. Λάμπρο καλή ποδοσφαιρική χρονιά με υγεία και δύναμη.